Close

Maglowanie

Dla kogo jest usługa maglowania?

Oferta pralni wodnej, jako jeden z etapów prania wykonuje usługę maglowania. Rodzaj prasowania, wykonywany przy użyciu urządzenia, potocznie nazywanego maglownicą sprawdza się w przypadku konieczności usunięcia zagnieceń na większych tkaninach. Maglowaniu najczęściej poddawane są tkaniny takie jak bielizna pościelowa, obrusy oraz zasłony, które mogą podlegać prasowaniu.

Ofertę maglowania kierujemy głównie do firm (restauracje, hotele, szpitale), ale również do klientów indywidualnych. Nowoczesne urządzenia, umożliwiające regulację temperatury maglowania, obrotów wałków, wyposażone w systemy zabezpieczające stanowią gwarancję skutecznego i bezpiecznego wykonania maglowania. Metoda, stosowana od wielu lat wciąż zachowuje skuteczność i konkurencyjność na rynku usług pralniczych. W trosce o najwyższy poziom usług oraz zadowolenie klienta, pralnia wodna oferuje szeroki zakres usług, wykonywanych przez doświadczony zespół pracowniczy.

Maglowanie to szybki, skuteczny sposób na osiągnięcie gładkości materiału, warto więc zaufać specjalistom, którzy wykonają tę czynność z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

Zapoznaj się z cennikiem naszej pralni już dzisiaj!

Pobierz aplikację Washster