Close

Renowacja odzieży skórzanej

Renowacja odzieży skórzanej to, jak można by było pomyśleć, proces dawno zapomniany lecz nadal istniejący. Skóra jak każdy inny materiał z biegiem czasu może stracić swoją dobrą kondycję poprzez m.in. zmienne warunki atmosferyczne czy po prostu przez zniszczenia mechaniczne spowodowane jej użytkowaniem. W takiej sytuacji potrzebny jest specjalista, który zajmie się przywróceniem jej dawnego estetycznego wyglądu i zagwarantuje najwyższą jakość usług.
Renowacja odzieży skórzanej to proces żmudny i czasochłonny. Oprócz usuwania zabrudzeń z jej powierzchni poddawana jest innym zabiegom takim jak: korekta koloru, nabłyszczanie, impregnacja, utrwalenie efektu czy zszywanie naderwanych elementów skóry.
Przeprowadzenie tych wszystkich procesów nie jest łatwe, dlatego warto zaufać ekspertowi w tej dziedzinie, który do poszczególnego rodzaju skóry dobierze odpowiednie preparaty, ponieważ każdy z nich czyści się inaczej, oraz ręcznie zadba o przywrócenie świetności naszej ulubionej części garderoby.

Zapoznaj się z cennikiem naszej pralni już dzisiaj!

Pobierz aplikację Washster